GODZINY PRACY

 

pon-pt 13:00 - 21:00

     sob 13:00 - 17:00

DANE KONTAKTOWE

 

tel. 77 483 32 22

goodeveningkk@gmail.com

Kędzierzyn-Koźle, Powstańców 6

NAWIGACJA

Good Evening Centrum Językowe

 

Szkoła językowa oparta na doświadczeniu.

© 2013 - 2021

facebook Good Evening Centrum Językowe
instagram Good Evening Centrum Językowe

Polityka prywatności | Polityka cookies

MASZ PYTANIE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Skontaktuj się z nami w wygodny dla ciebie sposób jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwość dotyczące naszej oferty. Bardzo szybko odpowiadamy na wysłane formularze lub wszelkie zapytania drogą mailową. Jesteśmy również chętni udzielić Ci odpowiedzi telefonicznie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszamy również do sprawdzenia atrakcyjnej oferty cenowej naszych kursów.

 

 

KONTAKT

CENNIK

W dzisiejszym świecie, znajomość wyłącznie mowy ojczystej nie wystarcza. Dlatego przedstawimy Ci kilka powodów, dla których warto uczyć się języków obcych. 

 

 

1. Podróże

 

Nawet podstawowa znajomość języka pozwala samodzielnie kupić bilety lotnicze, zamówić obiad w restauracji, zarezerwować nocleg i dowiedzieć się, co warto zwiedzić w okolicy. Przyjemniej jest zwiedzać gdy nie jesteśmy ograniczeni wyłącznie do tego, co znajdziemy w przewodnikach. Znajomość języka pozwala nam udać się do mniej uczęszczanych miejsc, by bliżej poznać kulturę i tradycję kraju, w którym przebywamy. 

 

 

podróżowanie

 

2. Sukces zawodowy

 

Znajomość języka obcego to zdecydowanie większa szansa na dobrze płatną pracę zagranicą. Daje też możliwość lepszej posady w Polsce. Pracownicy znający języki, są lepiej opłacani.

 

 

sukces w biznesie

 

 

3. Nowi znajomi 

 

Znając języki możemy nawiązywać kontakty z ludźmi na całym świecie, zawierać  nowe znajomości, a nawet  przyjaźnie.

 

 

przyjaciele

 

 

4. Rozwój osobisty

 

Nauka języka to świetny trening dla naszego mózgu. Nauka języków obcych pobudza mózg do pracy i w następstwie sprawia, że stajemy się bardziej zorganizowani i skuteczniejsi w wykonywaniu codziennych obowiązków. Nauka języka obcego to niezwykle pasjonujące zajęcie. W trakcie jej trwania pozbywasz się niektórych obaw i wątpliwości, dowiadujesz się więcej o sobie. 

 

 

rozwój osobisty

 

 

5. Nauka języków obcych sprawia, że łatwiej możemy znaleźć potrzebne informacje w sieci 

 

Zasoby internetu są niezmierzone. W sieci masz wszystko na wyciągnięcie ręki. Znajomość języka obcego sprawia, że łatwiej i szybciej jest Ci znaleźć potrzebne informacje. Zyskujesz więc  szerszy dostęp do wiedzy ponieważ większość informacji w internecie, jest spisana w języku innym niż polski.

 

 

nauka języków obcych

 

 

6. Satysfakcja

 

Jeśli pokonamy wewnętrzne trudności i nauczymy się mówić i pisać w obcym języku, niewątpliwie odczujemy satysfakcję. To niezwykle przyjemne i motywujące uczucie, gdy nasze starania przynoszą wymierne rezultaty. 

 

 

 

 

Który z wymienionych  powodów do nauki jest dla Ciebie,  najbardziej przekonujący? A może znasz inne, dla których warto kształcić swoje umiejętności językowe? Nie da się ukryć, że wszystkie te elementy są niezwykle ważne. Ich znajomość bardzo ułatwia życie we współczesnej, wielonarodowej rzeczywistości.  Warto więc zapisać się do naszej szkoły językowej i rozpocząć naukę już dziś! Nauka u nas to sama przyjemność. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze lektorów będzie również szybka i skuteczna. Rozpocznij swoją podróż razem z nami!

Jakie korzyści niesie nauka języków obcych? 

21 listopada 2020
nauka języków obcych

-- INNE ARTYKUŁY --

Good Evening Centrum Językowe logo