GODZINY PRACY

 

pon-pt 13:00 - 21:00

     sob 13:00 - 17:00

DANE KONTAKTOWE

 

tel. 77 483 32 22

goodeveningkk@gmail.com

Kędzierzyn-Koźle, Powstańców 6

NAWIGACJA

Good Evening Centrum Językowe

 

Szkoła językowa oparta na doświadczeniu.

© 2013 - 2021

facebook Good Evening Centrum Językowe
instagram Good Evening Centrum Językowe

Polityka prywatności | Polityka cookies

MASZ PYTANIE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Skontaktuj się z nami w wygodny dla ciebie sposób jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwość dotyczące naszej oferty. Bardzo szybko odpowiadamy na wysłane formularze lub wszelkie zapytania drogą mailową. Jesteśmy również chętni udzielić Ci odpowiedzi telefonicznie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszamy również do sprawdzenia atrakcyjnej oferty cenowej naszych kursów.

 

 

KONTAKT

CENNIK

Nie ulega wątpliwości iż język angielski odgrywa dominującą rolę w komunikacji międzynarodowej. Czy to w kwestiach biznesowych, edukacyjnych, kulturowych, filmowych, politycznych, muzycznych etc. Jest to również język internetu. Dalsze przykłady można by jeszcze mnożyć. Ale właściwie, dlaczego tak jest? Istnieją dwie perspektywy wyjaśnienia tego fenomenu.

 

Wydarzenia historyczne

 

Londyn

 

Perspektywa pierwsza, jest perspektywą historyczną. Imperium Brytyjskie, w pewnym momencie swojego istnienia, zdominowało znaczną część naszego globu. Tym samym narzuciło swój język obszarom będącym pod jego kontrolą. Produktem oraz kontynuatorem tego wzorca są współcześnie Stany Zjednoczone.

 

Nauka angielskiego jest prosta

 

nauka angielskiego

 

Drugą perspektywą jest pewna, nie dla wszystkich oczywista prawda. Język angielski jest prosty. Dokładnie tak. Jest prosty i logiczny, oparty na pewnych schematach. Nie trzeba bawić się z odmianami przez przypadki. Układ słów w zdaniu decyduje o znaczeniu. Opanowanie struktury komunikacji następuje zdecydowanie szybciej, niż w przypadku innych języków obcych. Piszę to jako osoba, która na co dzień uczy angielskiego, a która miała do czynienia w mniejszym lub większym stopniu z językami: niemieckim, hiszpańskim, francuskim, włoskim oraz hebrajskim. Angielski jest łatwy. English is easy!

 

Podsumowanie

 

Wiesz już dlaczego język angielski odgrywa dominującą rolę w komunikacji międzynarodowej. Jeśli zatem chciałbyś zacząć swoją przygodę z nauką języka angielskiego lub dalej się rozwijać to nie ma lepszego miejsca niż Good Evening! Przekonaj się o tym sam i dołącz do grona zadowolonych kursantów, którzy od lat uczą się razem z nami. Gwarantujemy atmosferę, której nie spotkasz w żadnej innej szkole oraz najwyższy poziom nauczania ze względu na wieloletnie doświadczenie naszych lektorów, którzy traktują swoją pracę jak pasję.

 

Autor tekstu: Szymon - lektor języka angielskiego w Good Evening

Nauka angielskiego - kluczowa w komunikacji

11 lutego 2021
nauka angielskiego

-- INNE ARTYKUŁY --

Good Evening Centrum Językowe logo