GODZINY PRACY

 

pon-pt 13:00 - 21:00

     sob 13:00 - 17:00

DANE KONTAKTOWE

 

tel. 77 483 32 22

goodeveningkk@gmail.com

Kędzierzyn-Koźle, Powstańców 6

NAWIGACJA

Good Evening Centrum Językowe

 

Szkoła językowa oparta na doświadczeniu.

© 2013 - 2021

facebook Good Evening Centrum Językowe
instagram Good Evening Centrum Językowe

Polityka prywatności | Polityka cookies

MASZ PYTANIE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Skontaktuj się z nami w wygodny dla ciebie sposób jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwość dotyczące naszej oferty. Bardzo szybko odpowiadamy na wysłane formularze lub wszelkie zapytania drogą mailową. Jesteśmy również chętni udzielić Ci odpowiedzi telefonicznie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszamy również do sprawdzenia atrakcyjnej oferty cenowej naszych kursów.

 

 

KONTAKT

CENNIK

Jeśli szukasz jakiejś szybkiej metody nauki, która nie wymaga dużego zaangażowania a przynosi wymierne efekty w postaci znaczących postępów w nauce to niestety takowej nie ma.
 

Każdy z nas jest inny i w inny sposób przyswaja wiedzę, więc tych metod może być wiele. Jest jednak jedna rzecz, która może pomóc wielu z nas w nauce - filmy.

 

Połącz przyjemne z pożytecznym 

 

Kto nie lubi oglądać filmów czy kreskówek?  Zwłaszcza te ostatnie coraz częściej przypominają majstersztyki pod względem fabuły, animacji i humoru. Nic więc dziwnego, że nawet dorośli przyznają bez zażenowania, że uwielbiają je oglądać.  Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i rozwijać swoje umiejętności językowe oglądając kreskówki.

 

Kilkuminutowe fragmenty pozwolą Ci poszerzyć słownictwo oraz  rozwinąć umiejętność rozumienia ze słuchu i przy okazji dobrze się bawić. Będziesz naprawdę zaskoczony jak wiele zapamiętasz wyrażeń, a to wszystko dzięki specyficznej metodzie nauki w nich zastosowanej.

 

Coco or Minions? - it's up to you! 

So check this out! I'm sure you'll love it!

 

 

or

 

 

Autor tekstu: Magda - lektorka w Good Evening

Nauka języka z wykorzystaniem filmów

25 marca 2021
nauka języka z wykorzystaniem filmów

-- INNE ARTYKUŁY --

Good Evening Centrum Językowe logo