GODZINY PRACY

 

pon-pt 13:00 - 21:00

     sob 13:00 - 17:00

DANE KONTAKTOWE

 

tel. 77 483 32 22

goodeveningkk@gmail.com

Kędzierzyn-Koźle, Powstańców 6

NAWIGACJA

Good Evening Centrum Językowe

 

Szkoła językowa oparta na doświadczeniu.

© 2013 - 2021

facebook Good Evening Centrum Językowe
instagram Good Evening Centrum Językowe

Polityka prywatności | Polityka cookies

MASZ PYTANIE?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Skontaktuj się z nami w wygodny dla ciebie sposób jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwość dotyczące naszej oferty. Bardzo szybko odpowiadamy na wysłane formularze lub wszelkie zapytania drogą mailową. Jesteśmy również chętni udzielić Ci odpowiedzi telefonicznie. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to zapraszamy również do sprawdzenia atrakcyjnej oferty cenowej naszych kursów.

 

 

KONTAKT

CENNIK

Hallo meine lieben! Niemcy, Austria, Szwajcaria, Lichtenstein i Luksemburg, te właśnie kraje niemieckojęzyczne kojarzą się nam z pięknymi krajobrazami, górami, lasami i turkusowymi jeziorami. Tak,  można się w nich zakochać. A co powiecie na ciekawą kulturę, architekturę oraz muzykę? Na ludzi, którzy lubią się bawić i  świętować? Dlatego też z uśmiechem i radością uczmy się języka niemieckiego, bo otwiera nami wiele nowych drzwi.

 

nauka niemieckiego

 

Efekty sukcesywnej nauki  

 

Efektem sukcesywnej nauki są nowe możliwości, nowa praca, interesujące studia, możliwość rozwoju czy też nawiązywanie nowych kontaktów bez jakichkolwiek przeszkód i sztucznych rozmów przy użyciu komunikatora.

 

Niemiecki to język wielu dialektów

 

Niemiecki to język, który posiada 35 dialektów i którym posługuje się 128 mln ludzi. W Europie jest najbardziej popularnym językiem, zaraz po języku  angielskim. Jest ciekawy, ciągle się rozwija i można go łatwo przyswoić. Tak - łatwo i szybciej niż Ci się wydaje!

 

flaga niemiecka

 

Nauka niemieckiego w Good Evening nie jest taka trudna!

 

Czy zdażyło się wam kiedyś przyswoić słówka podświadomie, przy okazji? Poprzez słuchanie radia, obserwacje rozmów ludzi lub oglądanie telewizji? Tak to właśnie działa. W oparciu o solidne schematy i skuteczne metody nauczania, pełni motywacji, urozmaicamy nasze zajęcia, ciągle się rozwijając, wydobywając z języka to co praktyczne, ważne i ciekawe. Z zaangażowaniem dążymy do celu jakim jest przekazanie naszym kursantom esencji piękna języka niemieckiego oraz jego znaczenia we współczesnym świecie. 

 

Podsumowanie

 

Czy można być miłośnikiem języka niemieckiego? Tak można! Ważne jest stawianie sobie konkretnych celów i dążenie do ich realizacji. Nauka z nami z pewnością zaowocuje swobodną umiejętnością posługiwania się językiem niemieckim w różnych obszarach życia, zawodowego, studenckiego i prywatnego. Jeśli ciekawi was ten język, chcielibyście  poznać go od podstaw lub kontynuować  rozwijanie swoich umiejętności, jednocześnie poznając bogatą kulturę tegoż kraju, to "bis bald". 

 

Autor tekstu: Aurelia - lektor w Good Evening

 

Nauka niemieckiego daje wiele możliwości!

24 lutego 2021
Berlin - Niemcy

-- INNE ARTYKUŁY --

Good Evening Centrum Językowe logo